Licznik odwiedzin

93721
DzisiajDzisiaj57
Ten tydzieńTen tydzień235
Ten miesiącTen miesiąc982
RAZEMRAZEM93721

Obchody Dnia Godności...

8 maja nasza szkoła przygotowała uroczyste obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Impreza miała wymiar powiatowy, wzięło w niej udział około 400 zaproszonych uczestników ze środowiska osób z niepełnosprawnością intelektualną: przedszkola, szkoła, warsztaty, dps i śds z Biłgoraja, Tarnogrodu, Biszczy, Zwierzyńca, Teodorówki oraz Józefowa.  Honorowy patronat nad obchodami Dnia Godności objął Pan Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski oraz Pan Andrzej Szarlip Starosta Biłgorajski. 

W uroczystości w imieniu Wojewody Lubelskiego uczestniczył Pan Wojciech Zbiegień zastępca dyrektora Wydziału Polityki Społecznej w UW w Lublinie. Swoją obecnością wydarzenie zaszczycili również Pan Andrzej Szarlip Starosta Biłgorajski, Pan Janusz Rosłan Burmistrz Miasta Biłgoraja, Pan Wiesław Różyński Wójt Gminy Biłgoraj oraz przedstawiciele biłgorajskich instytucji pracujących na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Uroczystość miała charakter otwarty, wiec poza osobami niepełnosprawnymi uczestniczyły     w niej dzieci, młodzież i nauczyciele ze szkół ogólnodostępnych oraz mieszkańcy Biłgoraja. Rozpoczęła się o godz. 9:00 na placu szkoły spotkaniem wszystkich uczestników obchodów. Następnie odbył się przemarsz ulicami miasta na plac Biłgorajskiego Centrum Kultury, gdzie miały miejsce dalsze uroczystości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie niezbędne przy organizacji tak szerokiego przedsięwzięcia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom za udział w obchodach i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok.

Czytany 308 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 maj 2019 21:19
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme