Licznik odwiedzin

63329
DzisiajDzisiaj3
Ten tydzieńTen tydzień43
Ten miesiącTen miesiąc1052
RAZEMRAZEM63329

Szkolny Turniej w Boccia

Dzisiaj w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej w Bocia, W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej, oraz młodzież ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Najpierw wyłoniono mistrza w bocci z pośród najmłodszych uczestników turnieju. Został nim Krystian Grela , drugi był Albert Mandziuk , zaś trzecia okazała się Madzia Szwed.. Mistrzem w bocci w kategorii Szkoła Przysposabiająca do Pracy został Damian Szeweńko , drugi Mateusz Wyszkida , zaś trzecie miejsce zajął Marcin Zając. Najlepsza trójka zawodników w każdej kategoriii otrzymała puchary, medale i dyplomy. Wszystkim nagrodzonym i startującym zawodnikom serdecznie gratulujemy :) Już wkrótce zostanie rozegrany turniej drużynowy.

Czytany 72 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 luty 2019 21:17
Więcej w tej kategorii: « Kulig Szkolny Konkurs Wiedzy »
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme