Licznik odwiedzin

90890
DzisiajDzisiaj9
Ten tydzieńTen tydzień366
Ten miesiącTen miesiąc253
RAZEMRAZEM90890

Szkolny Turniej w Boccia

Dzisiaj w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej w Bocia, W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej, oraz młodzież ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Najpierw wyłoniono mistrza w bocci z pośród najmłodszych uczestników turnieju. Został nim Krystian Grela , drugi był Albert Mandziuk , zaś trzecia okazała się Madzia Szwed.. Mistrzem w bocci w kategorii Szkoła Przysposabiająca do Pracy został Damian Szeweńko , drugi Mateusz Wyszkida , zaś trzecie miejsce zajął Marcin Zając. Najlepsza trójka zawodników w każdej kategoriii otrzymała puchary, medale i dyplomy. Wszystkim nagrodzonym i startującym zawodnikom serdecznie gratulujemy :) Już wkrótce zostanie rozegrany turniej drużynowy.

Czytany 185 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 luty 2019 21:17
Więcej w tej kategorii: « Kulig Szkolny Konkurs Wiedzy »
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme