Licznik odwiedzin

90892
DzisiajDzisiaj11
Ten tydzieńTen tydzień368
Ten miesiącTen miesiąc255
RAZEMRAZEM90892

SPOTKANIE OPŁATKOWE

,,Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda, 
Każdy dom i każdego z nas, 
Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta 
Niosą wszystkim betlejemski blask”.

( E. Wiśniowska)

 

W piątkowe przedpołudnie 21 grudnia,  w naszej szkole  odbyło się spotkanie opłatkowe. W uroczystości wzięła udział cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Wspólne świętowanie rozpoczęło się pięknym przedstawieniem słowno-muzycznym wprowadzającym w nastrój Bożego Narodzenia, wykonanym przez  uczniów. Pani Dyrektor przekazała wszystkim  życzenia świąteczne po których, zgodnie z polską tradycją, przełamaliśmy się opłatkiem, przekazując sobie wzajemne serdeczności. W nastroju refleksji i zadumy, w  świątecznej i radosnej atmosferze, przy dźwiękach kolęd, zasiedliśmy do wigilijnego poczęstunku, który przygotowany został przez  uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tak miłej, niepowtarzalnej atmosfery w tym szczególnym dniu.

Życzymy Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, otulonych śniegiem i ciepłem rodzinnym oraz spełnienia marzeń i nadziei w Nowym 2019 Roku!

Czytany 280 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 styczeń 2019 21:34
Ewa

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme