Licznik odwiedzin

93718
DzisiajDzisiaj54
Ten tydzieńTen tydzień232
Ten miesiącTen miesiąc979
RAZEMRAZEM93718

KOLORY PRZYJAŹNI - gala konkursu

18 kwietnia w Zespole Szkół Specjalnych odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Kolory przyjaźni”.

Głównym celem konkursu było przybliżenie i  upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o autyzmie, kształtowanie postaw szacunku, tolerancji i akceptacji osób z autyzmem, rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej uczestników konkursu, kształtowanie twórczego myślenia i umiejętności wyrażania własnych uczuć i emocji oraz integracja osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych. Konkurs został zorganizowany z inicjatywy włączenia się w światowe dni upowszechniania wiedzy o autyzmie, który coraz częściej nazywany jest chorobą cywilizacyjną.

Na gali konkursowej zostały wręczone nagrody w trzech kategoriach wiekowych i  odbyła się projekcja krótkiego filmu o autyzmie pt. „Podróż Marii”. Głównym sponsorem nagród był Burmistrz Miasta Biłgoraja.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przygotowanie pięknych prac.

Czytany 257 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 kwiecień 2018 19:40
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme