Licznik odwiedzin

93408
DzisiajDzisiaj77
Ten tydzieńTen tydzień481
Ten miesiącTen miesiąc669
RAZEMRAZEM93408

„Spotkanie z książką”

22 listopada w naszej szkole odbyło się integracyjne spotkanie czytelnicze z udziałem uczniów z Gimnazjum nr 2 im. Stefana Batorego w Biłgoraju, którzy odwiedzili nas wraz z Panią Dyrektor Aldoną Kozak. Przybyli goście przeczytali dla naszych uczniów fragmenty książki pt. „Tajemnica biblioteki” Martina Widmarka oraz „Filip na feralnej wyspie” Jacques Brenil. Lektura była na tyle interesująca, że wszyscy słuchaliśmy z zapartym tchem.  Nasi uczniowie odwzajemnili się poprzez odczytanie fragmentów pozycji znanej i lubianej pt. „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i Stara Szafa” S.C.Lewisa. Na zakończanie wymieniliśmy się pamiątkowymi zakładkami oraz miał miejsce słodki poczęstunek. Nasze wspólne spotkanie przyczyniło się do rozbudzania zainteresowań czytelniczych oraz  szerzenia idei integracji wśród młodzieży. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Aldonie Kozak za współpracę przy organizacji spotkania.

"Spotkanie z książką" przygotowały nauczycielki: Iwona Gmiterek i Magdalena Kinal.

Czytany 371 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 listopad 2017 22:38
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme