Licznik odwiedzin

93403
DzisiajDzisiaj72
Ten tydzieńTen tydzień476
Ten miesiącTen miesiąc664
RAZEMRAZEM93403

„Wiła wianki”

25 października uczennice naszej szkoły wzięły udział w V Integracyjnym Przeglądzie Piosenki Ludowej organizowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Zwierzyńcu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiech". Naszą szkołę reprezentowała grupa w składzie: Monika U., Anna Ć., Natalia K., Klaudia G., Ewa W. i Paulina S.

Impreza odbyła się w restauracji „Sonata” w Zwierzyńcu. W przeglądzie wzięło udział 11 placówek reprezentujących warsztaty terapii zajęciowej, domy pomocy społecznej, szkoły specjalne i ośrodki szkolno-wychowawcze z powiatów zamojskiego, tomaszowskiego i biłgorajskiego.  Uczennice naszej szkoły zaprezentowały dwa utwory: „Wiła wianki” i „Czerwone jagody”, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Występ przygotowały Pani Kornelia Rudy i Iwona Gmiterek. Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali nagrodzeni dyplomami, statuetkami i słodkimi upominkami. Gościnnie wystąpił Zespół Tańca Ludowego "Zwierzyniacy", który co roku towarzyszy niepełnosprawnym artystom. Na zakończenie uczestnicy zabawy zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek. Wspaniała atmosfera tej imprezy sprawia, że chętnie tam wracamy i wspólnie świetnie bawimy się przy muzyce ludowej.

Czytany 290 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 październik 2017 21:12
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme