Licznik odwiedzin

93408
DzisiajDzisiaj77
Ten tydzieńTen tydzień481
Ten miesiącTen miesiąc669
RAZEMRAZEM93408

Uczniowie na Przeglądzie Poezji w Biszczy

Tradycyjnie już 16 października w WTZ w Biszczy odbył się Przegląd Poezji Recytowanej i Śpiewanej Osób Niepełnosprawnych "O Księżyc Twardowskiego", w którym brali udział nasi uczniowie wraz z nauczycielami. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, bo jednym z zaproszonych gości był Abp Salvatore Pennacchio Nuncjusz Apostolski w Polsce, który odprawi mszę św. wraz z Bp. Marianem Rojkiem. Nuncjusz apostolski przekazał również błogosławieństwo Ojca Świętego dla uczestników spotkania.

Naszą szkołę na Przeglądzie reprezentowała Ania Ćwik, uczennica klasy I przysposabiającej do pracy, recytując wiersz „Przyjaźń”. Pomimo tremy i wielkich emocji Ania zaprezentowała się wspaniale.

Rangę przeglądu podniosła również obecność prezydentowej Anny Komorowskiej, z która nasi uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Czytany 266 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 październik 2017 20:20
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme