Licznik odwiedzin

93720
DzisiajDzisiaj56
Ten tydzieńTen tydzień234
Ten miesiącTen miesiąc981
RAZEMRAZEM93720

 Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju oferuje swoim uczniom możliwość uczestniczenia w wycieczkach edukacyjnych oraz turystyczno – krajoznawczych ( letni wypoczynek ). Organizowane przez szkołę wycieczki rozbudzają zainteresowania i uzdolnienia naszych uczniów, kształtują poczucie własnej wartości oraz wpływają na integrację szkolnej społeczności. W trakcie naszych wyjazdów tworzymy przyjazną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa, co zapewnia uczestnikom dobrą zabawę , relaks i odpoczynek. Wyjazdy organizowane są do atrakcyjnych turystycznie miejsc naszego kraju.  

 

Wycieczki edukacyjne realizowane są w ciągu całego roku szkolnego w celu uatrakcyjnienia procesu edukacyjnego i umożliwiają poznawanie otaczającego świata w bezpośrednim doświadczeniu.

 

Wycieczki o charakterze turystyczno – krajoznawczym są dla naszych uczniów niekiedy jedyną szansą na korzystanie z letniego odpoczynku, treningu samodzielności i niezależności w kontakcie z przyrodą. Stanowią jednocześnie doskonałą formę aktywnego spędzanie czasu wolnego, uczą samodzielności i niezależności poprzez pobyt poza domem rodzinnym. Szkoła w każdym roku organizuje letni wypoczynek dla uczniów i absolwentów.

 

WYCIECZKA 4 DNIOWA NAD MORZE BAŁTYCKIE

 

 WYCIECZKA 3 DNIOWA W BIESZCZADY                                          

 

WYCIECZKA 3 DNIOWA DO BIAŁOWIEŻY

 

WYCIECZKA 4 DNIOWA DO KRYNICY GÓRSKIEJ

 


 

 

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme