Licznik odwiedzin

93406
DzisiajDzisiaj75
Ten tydzieńTen tydzień479
Ten miesiącTen miesiąc667
RAZEMRAZEM93406

OGŁOSZENIE EKOLOGICZNE

Kochani młodzi ekolodzy!

W związku z pandemią i ograniczeniami w funkcjonowaniu szkoły, zmieniony został termin rozstrzygnięcia turnieju ekologicznego. Zakończenie zbiórki zużytych baterii i plastikowych nakrętek nastąpi 11 września 2020 roku a podsumowanie całej zbiórki, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaplanowane jest po 20 września przy okazji akcji „Sprzątania Świata”. Zebrane nakrętki i baterie można dostarczać do szkoły za pośrednictwem wychowawców klas do końca roku szkolnego lub we wrześniu. Pamiętajcie o podpisaniu waszych zbiorów! Pozdrawiamy!

                                                                                                                                                                Organizatorzy

Czytany 19 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 18 czerwiec 2020 19:19
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme