Licznik odwiedzin

93403
DzisiajDzisiaj72
Ten tydzieńTen tydzień476
Ten miesiącTen miesiąc664
RAZEMRAZEM93403

Lekcje - Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione wakacje!!! Wielu z Was na pewno uda się je spędzić w bardzo atrakcyjny sposób i w bardzo ciekawych miejscach, może nawet w licznych podróżach…? Sądzę, że Wasi bliscy, przyjaciele, znajomi bardzo ucieszyli by się, gdyby otrzymali z takiej podróży kartkę pocztową lub list. A może będą to życzenia urodzinowe dla cioci kub kolegi? Powodów może być wiele. To by była naprawdę fajna niespodzianka! Dlatego przygotujmy się do tego już teraz i potrenujmy pisanie listu, kartki, adresowanie, pamiętając o ważnych zasadach. Wcześniej warto też potrenować pismo, oko i rękę.

Film ,,Droga listu” https://www.youtube.com/watch?v=PgvZp7lD4AA

Jak zaadresować list https://www.youtube.com/watch?v=FqCUjm7fMqU&t=4s

A na koniec proste, ale ciekawe zadanie praktyczne. Powodzenia życzy Pani Marta. smile

Czytany 44 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 czerwiec 2020 18:04
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme