Licznik odwiedzin

93403
DzisiajDzisiaj72
Ten tydzieńTen tydzień476
Ten miesiącTen miesiąc664
RAZEMRAZEM93403

Pilotażowy Program REHABILITACJA 25 pus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Już drugi rok w naszej szkole odbywają się zajęcia dla absolwentów szkoły przysposabiającej do pracy i ośrodka rewalidacyjno wychowawczego dzięki Pilotażowemu Programowi PFRON "Rehabilitacja 25 plus". Uczestnicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności w ramach terapii zajęciowej, udziału w zajęciach psychoedukacyjnych kształtujących umiejętności społeczne, w tym ekonomiczne i zawodowe. Nasi absolwenci zorganizowane mają również zajęcia sportowe oraz zajęcia z psychologiem. Uczestniczą w integracyjnych spotkaniach, imprezach oraz wycieczkach.

Pilotażowy Program "Rehabilitacja 25 plus" finansowany jest ze środków pochodzących z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

Czytany 87 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 luty 2020 21:06
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme