Licznik odwiedzin

93713
DzisiajDzisiaj49
Ten tydzieńTen tydzień227
Ten miesiącTen miesiąc974
RAZEMRAZEM93713

Dzień Rekreacji Ruchowej w Janowie Lubelskim.

Dzień Rekreacji Ruchowej w Janowie Lubelskim już na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń szkolnych. To dzień poświęcony aktywnemu wypoczynkowi. Od kilku lat przyjeżdżamy na pływalnię. Co roku zbiera się liczna grupa amatorów wodnego szaleństwa, aby w ciepłych i gorących wodach basenu doznać relaksacji i odprężenia.

Coroczną atrakcją jest również park linowy nad zalewem. Najodważniejsi wyruszyli na tzw. zieloną trasę z wykwalifikowanymi instruktorami i na wysokości kilku metrów mieli do pokonania 15 przeszkód. Musieli założyć odpowiednie oprzyrządowanie, które gwarantowało bezpieczne przejście po trasie. Dla tych, którzy nie byli poszukiwaczami aż tak mocnych wrażeń, również przygotowana została trasa zapewniająca udaną zabawę i pozytywne odczucia.

Czytany 269 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 maj 2019 20:39
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme