Licznik odwiedzin

93711
DzisiajDzisiaj47
Ten tydzieńTen tydzień225
Ten miesiącTen miesiąc972
RAZEMRAZEM93711

Konkurs wiedzy o ekologii

Konkurs wiedzy ekologicznej był jednym z działań zorganizowanych w naszej szkole w ramach obchodów Dnia Ziemi. W rywalizacji klasowej wzięły udział wszystkie klasy Szkoły Podstawowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Była to doskonała okazja do sprawdzenia i poszerzenia swej wiedzy oraz przeżywania wielu emocji związanych z rywalizacją. Przypominaliśmy sobie najważniejsze pojęcia ekologiczne i przyrodnicze, jak segregować śmieci i jak dbać o najbliższe środowisko. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Zwycięzcom gratulujemy!

Czytany 196 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 kwiecień 2019 19:36
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme