Licznik odwiedzin

90892
DzisiajDzisiaj11
Ten tydzieńTen tydzień368
Ten miesiącTen miesiąc255
RAZEMRAZEM90892

Rajd pieszy szlakiem "Szumy"

26 kwietnia w ramach obchodów Dnia Ziemi całą szkołą wybraliśmy się na rajd pieszy szlakiem „Szumy” w gminie Susiec. Podzieliliśmy się na  dwie grupy i ruszyliśmy trasami dostosowanymi do możliwości uczniów. Najwytrwalsi przeszli trudną sześciokilometrową trasę niebieskim szlakiem. Podziwialiśmy piękno przyrody a przede wszystkim rzekę z jej wodospadami i rozlewiskami. Stawialiśmy czoła wyzwaniom jakie niesie ze sobą piesza wędrówka, zmienna pogoda i strome urwiska. Wrażeń nie brakowało. Zmęczeni i dumni dotarliśmy na miejsce grillowania, gdzie pan Grzegorz z panią Natalią przygotowali dla nas pyszne kiełbaski. Po takim wysiłku apetyt dopisywał. Był to nasz pierwszy pieszy rajd, ale z pewnością nie ostatni.  Nie było łatwo, ale było warto!!! Brawo dla wytrwałych!

Czytany 183 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 kwiecień 2019 19:32
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme