Licznik odwiedzin

90892
DzisiajDzisiaj11
Ten tydzieńTen tydzień368
Ten miesiącTen miesiąc255
RAZEMRAZEM90892

Szkolny Konkurs Wiedzy

W środę 6 lutego odbył się IV Szkolny Konkurs Wiedzy, organizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Tym razem sprawdzał zasób wiadomości uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy z zakresu bezpieczeństwa. Zawodnicy mierzyli się z zadaniami pracując w trzyosobowych drużynach. Z każdej klasy pdp został wyłoniony kapitan drużyny, który na zasadzie losowania tworzył swoją drużynę. Uczniowie wykazywali się wiedzą dotyczącą ruchu drogowego i bezpiecznego zachowania, rozpoznawali kolory sygnalizacji świetlnej, rozwiązywali krzyżówkę, przyporządkowywali numery alarmowe oraz tworzyli zasady bezpiecznego zachowania się w czasie ferii. Konkursowi towarzyszyło wiele emocji. Każda z drużyn starała się wykazać wiedzą i refleksem, aby zdobyć jak największą ilość punktów. Zwyciężyła drużyna nr II w składzie: Mateusz Wyszkida, Adrian Żarnoch, Konrad Paćkowski.

Zawodnicy biorący udział w IV Konkursie Wiedzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy i zaangażowania.

Czytany 204 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 24 luty 2019 21:33
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme