Licznik odwiedzin

93407
DzisiajDzisiaj76
Ten tydzieńTen tydzień480
Ten miesiącTen miesiąc668
RAZEMRAZEM93407

Nauczycielom w dniu ich święta…..

15 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta polskiej oświaty, przygotowana przez uczniów szkoły. Pani Dyrektor złożyła życzenia i podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom oraz wręczyła nagrody tym pedagogom i pracownikom szkoły, którzy w roku ubiegłym w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju uczniów i placówki. Miłe słowa i życzenia nauczyciele usłyszeli również od Pana Starosty Kazimierza Pateraka, który życzył, by praca w szkole zawsze była źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Czytany 283 razy Ostatnio zmieniany sobota, 17 listopad 2018 17:31
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme