Licznik odwiedzin

93404
DzisiajDzisiaj73
Ten tydzieńTen tydzień477
Ten miesiącTen miesiąc665
RAZEMRAZEM93404

Europejskie Dni Ptaków

5 października, uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny, wzięli udział w Europejskich Dniach Ptaków. Tym razem wydarzenie odbyło się na terenie stawów „Różnówka” w Biłgoraju. Uczniowie przybyli na miejsce pieszo. Spacer stał okazją do aktywności fizycznej. Głównym celem Europejskich Dni Ptaków było popularyzowanie wiedzy o ptakach i możliwość obserwowania zjawiska ich migracji. W czasie spaceru odbyły się konkursy i zabawy ruchowe. Wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczyli we wszystkich konkurencjach, za co otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na szczęście pogoda dopisała, tylko ptaków mogło być nieco więcej. Największą atrakcją były czaple siwe, które latały nad stawami.  Całe wydarzenie przygotowali nauczyciele w składzie Dominka Niemiec, Angelika Kalinowska, Grzegorz Kubik i Przemysław Kopacz.

Czytany 265 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 październik 2018 04:53
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme