Licznik odwiedzin

93401
DzisiajDzisiaj70
Ten tydzieńTen tydzień474
Ten miesiącTen miesiąc662
RAZEMRAZEM93401

Turniej Ekologiczny w Zespole Szkół Specjalnych Rozstrzygnięty

20 czerwca w Zespole Szkół Specjalnych w Biłgoraju odbyło się ogłoszenie wyników kolejnej edycji Turnieju Ekologicznego. Turniej był jednym z zadań realizowanych w ramach autorskiego programu działań proekologicznych. Miał na celu kształtowanie właściwych postaw wobec środowiska naturalnego, propagowanie selektywnej zbiórki odpadów oraz propagowanie postaw altruistycznych wobec innych ludzi. Wydarzenie było podsumowaniem całorocznej pracy uczniów ZSS polegającej na zbiórce plastikowych nakrętek i zużytych baterii. W akcję zaangażowane zostały całe rodziny i najbliższe środowisko uczniów. Zebrane plastikowe nakrętki zostały przekazane na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie oraz Stowarzyszenia „Stokrotka” działającego przy DPS w Teodorówce. Natomiast zużyte baterie przekazywane są w ramach ogólnopolskiego Programu REBA.

A oto laureaci turnieju:

- zbiórka baterii:

I miejsce - Krzysztof K.

II miejsce - Albert M.

III miejsce - Michał Ł.

Wyróżnienia - Dawid S., Michał T., Damian Sz.

- zbiórka nakrętek:

I miejsce - Dawid S.

II miejsce - Michał Ł. 

III miejsce - Dominik W. 

Wyróżnienia: Jakub M., Sławek K., Anna Ć., Ewa W.

Gratulujemy! Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i upominki a laureaci wspaniałe nagrody.

 

Nagrody ufundowali sponsorzy: Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji z Urzędu Miasta Biłgoraj, MM Ubezpieczenia oraz sklep komputerowy MegaKom. Serdecznie dziękujemy!

 

 

Czytany 319 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 20:31
Ewa

Więcej w tej kategorii: Ogłoszenie biblioteczne »
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme