Licznik odwiedzin

93402
DzisiajDzisiaj71
Ten tydzieńTen tydzień475
Ten miesiącTen miesiąc663
RAZEMRAZEM93402

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

23 maja nasza szkoła już po raz kolejny zorganizowała uroczystość o zasięgu powiatowym - obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną przypada oficjalnie na dzień 5-go maja. Tego dnia w całej Europie obchodzony jest też Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Kadra pedagogiczna i pracownicy naszej szkoły życzą wszystkim Osobom z Niepełnosprawnościami, ich rodzinom, opiekunom, przyjaciołom, nauczycielom i terapeutom oraz osobom wspierającym odwagi w walce o marzenia, spokoju o bezpieczną przyszłość, sił do zmieniania rzeczywistości w świat dostępny i pełen równych szans w korzystaniu z wolności i praw człowieka.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom – osobom niepełnosprawnym wraz z opiekunami i rodzicami, przedstawicielom władz i instytucji, dyrektorom, nauczycielom i młodzieży szkół miejskich i powiatowych, wolontariuszom z ZSZiO i pracownikom BCK. Szczególne podziękowania kierujemy do prywatnych przedsiębiorców za wsparcie i pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Czytany 294 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 31 maj 2018 19:57
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme