Licznik odwiedzin

93404
DzisiajDzisiaj73
Ten tydzieńTen tydzień477
Ten miesiącTen miesiąc665
RAZEMRAZEM93404

MIĘDZYKLASOWY

18 maja 2018 r. po raz pierwszy w naszej szkole zorganizowany został ,,KONKURS CZYNNOŚCI PRAKTYCZNYCH”. Wzięło w nim udział 12 uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy rywalizując w czteroosobowych drużynach.  Głównym celem konkursu było sprawdzenie umiejętności praktycznych uczestników nabytych na zajęciach dydaktycznych jak również integracja uczniów szkoły, a przede wszystkim motywowanie ich do rozwijania zainteresowań, umiejętności oraz kształtowanie właściwej postawy współzawodnictwa i współpracy.

Zadania, jakie mieli do wykonania uczniowie, stanowiły elementy umiejętności nabywanych w poszczególnych pracowniach działających w szkole, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, dotyczącą poszczególnych działań. Oceniane były: dokładność, poprawność i czas wykonania zadań. Należy podkreślić  wysoki, bardzo wyrównany poziom umiejętności prezentowany przez uczniów, jak również umiejętności organizacji i współpracy w zespole. O wyłonieniu zwycięzców decydowały pojedyncze punkty.

Gratulujemy! Jesteśmy dumni z Waszych sukcesów!

I miejsce (17pkt) drużyna w składze:

Ewa Wróbel

Paulina Oślizło

Mateusz Wyszkida

Jakub Sak

II miejsce (16pkt) drużyna w składze:

Natalia Koper

Anna Ćwik

Monika Ulanowska

Adrian Żarnoch

III miejsce (15pkt) drużyna w składze:

Angelika Wąsik

Jakub Marczak

Sławek Knapik

Jakub Papierz

Czytany 282 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 27 maj 2018 19:29
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme