Licznik odwiedzin

93402
DzisiajDzisiaj71
Ten tydzieńTen tydzień475
Ten miesiącTen miesiąc663
RAZEMRAZEM93402

„Dni Otwarte Koszar” w Zamościu

10 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Koszar w Zamościu. W programie odbył się pokaz sprzętu i uzbrojenia wojskowego i „pokazowa” akcja z użyciem czołgów i piechoty. Uczniowie mogli poczuć się, jak prawdziwi żołnierze: oglądali różne rodzaje broni, eksplorowali z zewnątrz i „od środka” czołgi i inne pojazdy wojskowe. Na koniec wszyscy mogli posmakować prawdziwej wojskowej grochówki. W wycieczce wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły: uczestnicy zajęć rewalidacyjno – wychowawczych, uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły przysposabiającej do pracy.

Czytany 283 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 13 maj 2018 20:40
Więcej w tej kategorii: « UWAGA NA OSZUSTÓW MIĘDZYKLASOWY »
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme