Licznik odwiedzin

93404
DzisiajDzisiaj73
Ten tydzieńTen tydzień477
Ten miesiącTen miesiąc665
RAZEMRAZEM93404

RAK'N'ROLL! PAULINA I KAROLINA DAJ(Ą) WŁOS !;)

                                               ,,…Rzeczy wielkie mieszkają w małych przez chwilę…”

                                                                          Adam Zagajewski, Lusterko samochodu

DAJ WŁOS!
… to akcja i jednocześnie apel fundacji Rak’n’Roll do wszystkich, którzy zmieniając fryzuję, chcieliby zrobić coś dobrego dla innych. Fundacja zbiera włosy, które są przeznaczone na peruki dla osób w trakcie leczenia (chemioterapii), wskutek czego utraciły własne włosy - jeden z najważniejszych atrybutów naszego wyglądu.

Decyzję o włączeniu się do akcji podjęły również dwie uczennice kl. III  Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Biłgoraju : Paulina Swacha i Karolina Bodek.

To wspaniały, godny naśladowania gest. Być może ich postawa stanie się inspiracją dla innych, którzy mogą i pragną przekazać wielki dar serca w takiej formie potrzebującym. Jesteśmy ogromnie dumni z postawy naszych uczennic! Dziękujemy również ich rodzicom, którzy wyrazili zgodę na oddanie włosów swoich dzieci na ten szczytny cel. Dziewczyny otrzymały oczywiście nowe, piękne fryzury, które jak widać  jedynie podkreślają ich urodę.

Sama wizyta w salonie fryzjerskim kl. I,III PdP była okazją do bliższego poznania zawodu fryzjera, zdobycia informacji na temat dobrej pielęgnacji i potrzebie dbania o włosy, a co najfajniejsze - możliwości otrzymania nowych fryzur, z czego większość uczniów chętnie skorzystała.

 

                                                                     

Czytany 316 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 kwiecień 2018 10:10
Więcej w tej kategorii: « Sadzimy drzewka... UWAGA NA OSZUSTÓW »
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme