Licznik odwiedzin

93408
DzisiajDzisiaj77
Ten tydzieńTen tydzień481
Ten miesiącTen miesiąc669
RAZEMRAZEM93408

Sadzimy drzewka...

W ramach obchodów Dnia Ziemi wybraliśmy się na Szkółkę Leśną Bojary, gdzie poznawaliśmy różne gatunki  drzew oraz  prace związane z ich uprawą i pielęgnacją .  Ze szkółki przechodziliśmy na powierzchnię do zalesiania  po zrębie  i poznawaliśmy ciekawe techniki sadzenia  drzew- przy pomocy  lancetów . W  czasie zajęć terenowych rozwijaliśmy  aktywność  i sprawność praktyczną oraz kształtowaliśmy szacunek do ziemi i roślin uprawianych na terenie Leśnictwa Bojary. Serdecznie dziękujemy panom leśnikom gospodarzom  ze szkółki oraz leśnictwa Bojary za umożliwienie zorganizowania tak ciekawych zajęć w terenie.

Czytany 251 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 kwiecień 2018 09:42
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme