Licznik odwiedzin

93717
DzisiajDzisiaj53
Ten tydzieńTen tydzień231
Ten miesiącTen miesiąc978
RAZEMRAZEM93717

Zajęcia z hipoterapii

Od kilku lat firma MODEL OPAKOWANIA wspiera projekty Zespołu Szkół Specjalnych w Biłgoraju. W tym roku również otrzymaliśmy wsparcie na organizację zajęć z hipoterapii. 19 kwietnia odbyły się pierwsze zajęcia z tego projektu. Zajęcia odbywają się w miejscowości Budziarze pod okiem zaprzyjaźnionego już z naszą szkołą pana Józefa Kulińskiego ze Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Biskiej oraz pani Agnieszka Buła. Podczas tych zajęć oprócz walorów czysto terapeutycznych uczniowie uczą się jak pielęgnować te wspaniałe zwierzęta, poprzez aktywne uczestnictwo w czyszczeniu koni. Mają możliwość obcowania z przyrodą, chętni spacerują obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie, jeszcze inni podglądają zwierzęta  oczekując na swoją kolejkę do jazdy konnej. Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych dzieci. Chętnych zawsze jest zbyt wielu.

Czytany 262 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 kwiecień 2018 19:44
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme