Licznik odwiedzin

93717
DzisiajDzisiaj53
Ten tydzieńTen tydzień231
Ten miesiącTen miesiąc978
RAZEMRAZEM93717

Szkolny Turniej Boccia rozstrzygnięty

Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach. – indywidualnej i drużynowej. Do turnieju indywidualnego zgłosiło się 16 zawodników.   Najlepszym okazał się uczeń Adrian Żarnoch z II klasy Przysposabiającej do Pracy. Drugie miejsce zajęła Klaudia Gilas z klasy III, zaś  trzecie  Dominik Wołoszyn z klasy II Szkoły Podstawowej. Dzięki swojej postawie sprawił sporą niespodziankę.

Najlepszą klasą w turnieju drużynowym  została klasa II Pdp w składzie Paulina Oślizło,  Paulina Swacha i Jakub Sak. Drugie miejsce zajęła klasa III Pdp w składzie Jakub Daniłowicz, Sławek Knapik, Jakub Marczak, Jakub Papierz i Angelika Wąsik. Ostatnie miejsce na podium zajęła klasa III gimnazjum w składzie Marcin Zając i Patryk Małysa . Zawody odbyły się w sportowej atmosferze, przy gorącym dopingu uczniów i nauczycieli. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, medale i dyplomy oraz  słodkie upominki dla każdej drużyny.  Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników.

Czytany 321 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 18 styczeń 2018 22:39
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme