Licznik odwiedzin

93405
DzisiajDzisiaj74
Ten tydzieńTen tydzień478
Ten miesiącTen miesiąc666
RAZEMRAZEM93405

Przygody lisa Witalisa...

Grupa teatralna działająca w naszej szkole wystąpiła w XIV Biłgorajskim Przeglądzie Twórczości Muzyczno - Teatralnej Osób Niepełnosprawnych połączonym z jubileuszem 25-lecia Koła Terenowego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Biłgoraju. Spektakl "Przygody lisa Witalisa" był wyjątkowy, ponieważ udało nam się zaangażować do udziału w nim zarówno uczniów ze szkoły podstawowej jak i ich starszych kolegów ze szkoły przysposabiającej do pracy. Na scenie daliśmy z siebie wszystko, gromkie brawa jakie otrzymaliśmy po występie, sprawiły, że minęło całe napięcie, a trud włożony w przygotowanie przedstawienia został‚ zrekompensowany. Dziękujemy naszym aktorom małym i dużym oraz nauczycielkom, które przygotowały występ.

Czytany 394 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 październik 2017 17:30
Ewa

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme