Licznik odwiedzin

93403
DzisiajDzisiaj72
Ten tydzieńTen tydzień476
Ten miesiącTen miesiąc664
RAZEMRAZEM93403

Dzień Edukacji Narodowej

13 października w Zespole Szkół Specjalnych w Biłgoraju uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczystość w tym roku miała charakter programu rozrywkowego.

Podczas uroczystości dyrektor - Marzena Kopacz wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom i pracownikom szkoły. Przyznana również została Nagroda Starosty, którą wręczył Jarosław Lipiec, etatowy członek Zarządu Powiatu.

Drugą częścią imprezy była inscenizacja programu "Szansa na Sukces". W programie każdy nauczyciel spróbował swoich sił w śpiewaniu znanych przebojów. Oceną możliwości wokalnych zajmowała się komisja "Głos Oświaty" w składzie: Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska oraz James Bond, w rolę których wcielili się uczniowie Szkoły. Komisja bardzo przychylnie traktowała wokalistów. Jednak największą sensację wzbudził występ męskiej kadry podczas wykonania piosenki z filmu pt. My czterej pancerni. 

Program rozrywkowy przygotowany został przez uczniów Szkoły Specjalnej pod opieką nauczycieli: Marii Rogowskiej-Wilkos, Iwony Gmiterek oraz Magdaleny Kinal. – Chciałyśmy aby tegoroczne święto zapamiętane zostało przede wszystkim jako dobra zabawa dla wszystkich. Po uroczystości uczniowie obdarowali nauczycieli własnoręcznie wykonanymi statuetkami "superbelfer", "jesteś extra". 

Czytany 292 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 październik 2017 20:14
© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme