Licznik odwiedzin

93408
DzisiajDzisiaj77
Ten tydzieńTen tydzień481
Ten miesiącTen miesiąc669
RAZEMRAZEM93408

Warsztaty fotograficzne w Lublinie

Przenośne studio fotograficzne - nasze marzenie - właśnie się spełniło! Dzięki firmie Model, która dofinansowała nasz projekt "Arteterapia przez fotografię" wzięliśmy udział w warsztatach fotograficznych i odebraliśmy sprzęt, dzięki któremu uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać swoje umiejętności i talent. Fotografia jest dziedziną sztuki, która w pełni umożliwia osobom niepełnosprawnym wyrażanie siebie. Środek przekazu, jakim jest aparat fotograficzny, pozwala na pokazywanie tego, jak widzimy otaczający świat, co jest dla mnie piękne, co mnie ciekawi czy też czym chciałbym podzielić się z innymi. Fotografia jako arteterapia to jest to!

Czytany 298 razy Ostatnio zmieniany sobota, 14 październik 2017 08:26
Ewa

© 2016 Your Company. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme