Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju

ul. Wira Bartoszewskiego 10
23-400 Biłgoraj
tel. 502 350 931
tel.fax 84 627 49 64

„Wiem - to jestem ja… Jestem taki i to jest moje miejsce w świecie.” – Brian Way

W ciepłe, jesienne przedpołudnie 22-go września, w plenerze – na placu przed budynkiem naszej szkoły, Panie i Panowie z Zespołu ZNP „Belferki” zaprezentowali nam barwne i ciekawe interpretacje wybranych wierszy i bajek naszych polskich poetów.

Zarówno uczniowie jak i nauczyciele wysłuchali ich z wielkim zainteresowaniem i podekscytowaniem. Goście dostarczyli nam wiele niezapomnianych wrażeń, a przede wszystkim radości. Zachęcili tym samym do sięgania po lekturę wierszy i bajek, które okazały się zarówno pouczające, jak i pełne dowcipu i humoru. Na zakończenie przygotowali dla nas występem wokalny i słodki poczęstunek. Uczniowie, w podziękowaniu wręczyli gościom własnoręcznie wykonane drobne pamiątki.

» powrót