Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju

ul. Wira Bartoszewskiego 10
23-400 Biłgoraj
tel. 502 350 931
tel.fax 84 627 49 64

„Wiem - to jestem ja… Jestem taki i to jest moje miejsce w świecie.” – Brian Way

W dniu 17 czerwca uczniowie klas przysposabiających do pracy oraz uczestnicy pilotażowego Programu „Rehabilitacja 25+” sfinansowanemu przez PFRON brali aktywny udział w Konkursie Umiejętności Praktycznych.

Każdy z uczestników miał okazję wykazać się umiejętnościami nabytymi podczas zajęć szkolnych. Zadania do wykonania były następujące: szlifowanie kawałka drewna, malowanie drewna, wbijanie gwoździ w drewno, dopasowywanie nakrętek do śrub, zwijanie włóczki w kłębek, krzyżówka, decoupage, sadzenie kwiatka. Pogoda jak i nastroje podczas konkursu były wspaniałe. Wszyscy uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami praktycznymi, za co każda klasa otrzymała dyplom oraz prezent smiley

» powrót